Bizi Tanıyın

HAKKIMIZDA

Bizler ekip olarak herkesin hayaline kavuşması için bir yola çıktık .Bu yolda bize gelen her öğrenciyi özelinde destekleyip hayal ettiği noktaya ulaştırmak için danışmanlık ve  koçluk yaparak branşlarında kaliteli ders öğretmenleriyle bir araya getirmekteyiz. Tüm süreç boyunca öğrencimizin çalışmalarını takip eder ve gerekli koordinatörlüğü yapmaktayız. 

 

Biz Kimiz

Saner Hoca ve ekibi  her öğrencinin özel ve değerli olduğu anlayışıyla kişiye özel  yaklaşım üzerine bir araya gelmiş güçlü bir ekiptir. Öğrencilerinin hayallerine ulaşması için bu yolda onların ihtiyaç duyduğu tüm gereçleri sunmaktadır. Ekibimiz %100 başarı anlayışıyla her öğrencisinin başarısı için özel olarak çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Eğitim ve öğretim sektöründe akademik bir altyapı ile üstün kaliteyi benimsemiş, eğitim – öğretim ve yayıncılık sektörleri içinde örnek ve lider bir ekip olmak, modern eğitim anlayışıyla ileri öğretim düzeylerine ulaşabilecek donanımlı bireyler yetiştirmek, profesyonel ve dinamik öğretim ve yönetim kadrosu ile en iyiyi sizlere üstün hizmet anlayışı ile sunmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş, bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, dünyada ve Türkiye’de tercih edilen, ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak, üretken, yaratıcı, sorumluluk sahibi, bilimsel düşünceyi ön planda tutan beyinleri; en gelişmiş öğretim yöntemleriyle birleştirilmiş, teknoloji destekli, dünya merkezli eğitim ile sınavlarda başarılı olabilecek düzeye kısa zaman içerisinde özel ders ve bireysel çalışmalarla yetiştirmek ve geleceklerine giden bu yolda butik eğitim ve eğitim koçluğu yaparak desteklemektir.

 

Saner EKİN / Fen Bilimleri Öğretmeni / Eğitim Yöneticisi/ Sınav Koçu

Hızlı iletişim
  • 0530 226 6513
  • 0530 226 6513
  • sanerekin@hotmail.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Saner Hoca'ya ulaşım...

SANER EKİN

Merhaba ben Saner Hoca

Size nasıl yardımcı olabilirim?